Son Dakika
28 Mayıs 2018 Pazartesi
HRA TV
HRA TV
ATS Güvenlik Sistemleri

Bekir Bozdağ’dan Açıklama

06 Şubat 2018 Salı, 12:21

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Hollanda’nın Ankara Büyükelçisini çekmesiyle ilgili “malumun ilanı” sözleriyle değerlendirdi.

 

Büyükelçinin yaklaşık bir yıldır Türkiye’de olmadığını ifade eden Bozdağ, Hollanda ile diplomatik ilişkilerin kesilmediğini söyledi. Bozdağ, Kilis’te tüm kamu alacaklarının da bir yıl boyunca ertelendiğini açıkladı.
Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası yaptığı açıklamada Hollanda’nın Ankara Büyükelçisiyle ilgili adımını değerlendirdi. Hollanda’nın büyükelçisini geri çekmesini malumun ilanı olarak nitelendiren Bozdağ, Kilis’e yönelik bir dizi kararların alındığını da söyledi. İşte Bozdağ’ın açıklamalarından satır başları:
”Maliye Bakanımız vergi konularında önemli değişiklikler içeren reform paketini Bakanlar Kurulumuza sunmuştur. Çok önemli değişiklikler içermektedir. Bunlardan bazıları, mükelleflerin ileriye dönük dönemler için, sonraki dönemden devreden KDV’sinin iadesine imkan sağlanıyor. 2018 yılı öncesi dönemlere ait iade edilmeyen KDV’nin iadesinin önü açılıyor. Üç ay içerisinde iade edilmeyen KDV’ye faiz ödemesi getiriliyor.’

Kaynak: internethaber

HRA – Haber Revizyon Ajans

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz porno izle